90 -tipa kārta nazis apļveida asmens griešanas mašīnas , astoņstūra nazis RS90 HSS tērauda yj-90b nazi

Pieejamība: Pieejams

€3.48

Jauns produkts

Akciju sociālajos medijos

Zīmols : Autentisks Ērglis ( lūdzu apskatīt FUCHAO zīmes )

Materiāls : Importēto tērauda (SK2) ---- (46g / gabals 470g / pack / 10 Lapas ) Feng Tērauda ---- (51g), Oglekļa ---- (39g)

Baby Apraksts : Šis produkts ir ražots, izmantojot finest importētās tērauda , augstas kvalitātes , par pieņemamu cenu un piemērots dažādu zīmolu kārta nazis 90 tipa mašīna ! Aicinām iegādāties !

Izvēlieties elementi:

Parastā oglekļa tērauda : parasto tēraudu, maiga tekstūra , īsa dzīve. Parasti piemērots griešanai mīkstu materiālu

Tērauda : visvairāk izmantotais materiāls, nav īpašas prasības , vispārējā izvēlētos šo . Importētās tērauda, precizitātes ražošanas .

Feng Tērauda : pazīstams arī kā ātrgaitas tērauda , cietu konsistenci , mazāk siltuma, augsts pieprasījums pēc labības produktiem , produkta vai grūtāk .

Mēs varam piegādāt visvairāk šujmašīnu rezerves daļas un vitrīna ir tikai neliela daļa.Ja jums ir nepieciešams vairāk,lūdzu, informējiet mūs, kodēšana, lai apstiprinātu cenu. Vai ir kaut kas, kas jums jādara, Ķīnā, jums var arī atstāt ziņu ar mums un mēs darīsim visu iespējamo, lai jums palīdzētu. Kungs Chen Fuchao izstrādā pirmo abrazīvā josta fobric mašīna Ķīnā 1983. gadā. Līdz 12 gadiem, uzkrājot un attīstību, zīmols parādījās 1995. gadā. Ar pastāvīgu inovāciju un izaugsmi nākamajos gados, plašu daudzveidīgu sērijas produkti ir izveidojies,bruģējot ceļu uz attīstību šūšanas daļas nozarē. Mūsu uzņēmums novirzīta pavisam jaunu vizuālo tēlu sistēma, perfekta kvalitāte un pakalpojumu 2011. gadā, lai veicinātu zīmolu pūles un korporatīvo kultūru.

sākt

beigas

Iepakojuma Svars 0.08kg (0.18lb.)
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Lielums 10cm x 10cm x 1cm (3.94in x 3.94in x 0.39in)
Stāvoklis JAUNS
Modeļa Numurs šūšanas daļas
Veids Rūpniecisko Šujmašīnu
Krāsa Klasifikācija Oglekļa tērauda, nav ieteicams lietošanai līdz visvairāk izturīga tērauda f
Zīmola Nosaukums fu chao
Mehāniskās Konfigurācija Dzīvoklis-Gulta
Barības Mehānisms Ejot Kājām
Dūrienu Veidošanos Lock Stitch
Modelis RS90

Uzrakstīt recenziju

90 -tipa kārta nazis apļveida asmens griešanas mašīnas , astoņstūra nazis RS90 HSS tērauda yj-90b nazi

90 -tipa kārta nazis apļveida asmens griešanas mašīnas , astoņstūra nazis RS90 HSS tērauda yj-90b nazi

Zīmols : Autentisks Ērglis ( lūdzu apskatīt FUCHAO zīmes ) Materiāls : Importēto tērauda (SK2) ---- (46g / gabals 470g / pack / 10 Lapas ) Feng Tērauda ---- (51g), Oglekļa ---- (39g) Baby Apraksts : Šis produkts ir ražots, izmantojot finest importētās tērauda , augstas kvalitātes , par pieņemamu cenu un piemērots dažādu zīmolu kārta nazis 90

Uzrakstīt recenziju

Bezmaksas Piegāde Pieejami!

Saistītie Produkti